Prosinec 2017 – Asociace DNR Slovensko

Fosan, Ivančice, 12.12.2017

 

Obdobně jako u nás, tak i na Slovensku proběhla Valná hromada členů asociace, zde pod názvem Združenie.. V České republice cca 80 členů v Asociaci provozuje okolo 940 sanitek, na Slovensku jejich 21 členů disponuje přibližně 300 sanitními vozidly. Společnost FOSAN je členem obou asociací a tak můžeme srovnat, že provozovatelé v obou zemích řeší velmi podobné problémy – přerozdělování financí, jednání o cenách a problémy s proplácením výkonů a další změny v legisaltivě, které mají nyní zásadní dopady do ekonomiky jednotlivých přepravců.

 

Na Valné hromadě se nám opět podařilo prezentovat naši společnost písemnou a obrazovou prezentací, prospektovým materiálem a poskytnutím informací o trendech v zástavbách převozových i „rychlých“ sanitních vozidel; hlavním „tahákem“ naší účasti byla prezentace VW Crafter, zapůjčeného společností Liptrans. Až u vozidla se velmi často rozproudila diskuse jednotlivých členů, kteří hodnotili svoje dosavadní vozidla a v průběhu celého dne měli neustále technické i obchodní dotazy, které poukázaly na velký zájem. Zajímavé bylo i srovnání, zda český dealer umí nabídnout podobnou cenu jako slovenský (vzhledem k tomu, že patříme pod jiného centrálního importéra, rozdíly mohou být až v desítkách tisíc korun), ale zajímavé pro členy bylo i to, za jak dlouho případně vyrobíme „převozku“ dle jejich specifikace, zda jsou zásadní rozdíly v legislativě a nárocích na výbavu a zda umíme rychle pomoci i s přihlášením vozidla na Slovensku. Zde se projevila jako velká výhoda naše společnost Fosan SK a jsme zvědaví, zda předřeknuté návrhy na spolupráci a ústně formulované přísliby poptávky v brzké době přetavíme do zakázek na Slovensko.

 

Děkuji všem pracovníkům společnosti za to, že při prohlídce vystaveného vozidla členové združenia nešetřili obdivem nad kvalitou zpracování sanitky a pochvalně se vyjadřovali o tom, že je to „velmi pekná sanitka“. Lepší vizitku firmy si nemůže nikdo přát.

Napsal Kratochvíl, publikoval Skokan

slovensko1 slovensko2 slovensko3 slovensko4 slovensko5 slovensko6 slovensko7

 

  

 

  

 

  

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.