Listopad 2017 – Veletrh Lysá nad Labem

Fosan, Ivančice, 03.11.2017

 

Začátkem měsíce listopadu se naši pracovníci Josef Řezáč a Marek Šipr zúčastnili v Lysé nad Labem „Veletrhu pohřebnictví a důstojného umírání“ s cílem zjistit poslední trendy v požadavcích na výbavu pohřebních vozidel. Velmi pozitivní bylo, že se veletrhu zúčastnili i naši zákazníci a prezentovali na vystavených vozidlech přímo u vchodu naši kvalitní práci.

 

První ročník veletrhu proběhl v jedné výstavní hale, ale již se zde prezentovali mnozí výrobci vybavení pro pohřební služby z České republiky a Slovenska. Nejvíce byli zastoupeni výrobci a dodavatelé rakví, dalším hojně zastoupeným oborem bylo kamenictví a prezentace náhrobních desek.

 

Vozidla vystavená v hale byla aranžována především jako průřez historií pohřebnictví od koňských povozů počínaje přes vůz Škoda 1203 až moderní limuzínou konče. Na celém veletrhu se oficiálně prezentoval pouze jeden výrobce vozidlových nástaveb Auto M+V s.r.o. a to hned čtyřmi vozy v hale a jedním vystaveným u vchodu. My jsme zvolili u tohoto prvního ročníku prezentaci formou vozidel zákazníků a osobní návštěvou pracovníků. Shodli jsme se na tom, že vývoj veletrhu budeme velmi pozorně sledovat i pro případnou firemní prezentaci a to i z toho důvodu, že naši zákazníci, kteří se účastnili veletrhu nám sdělili, že kvalita našich vozidel je velmi vysoká a tím pádem velmi rádi předávají referenci i jinam.

 

 

Napsal Kratochvíl, publikoval Skokan

veletrh1 veletrh2 veletrh3

1 Comment