Aktualita srpen 2018 Vozidla mobilní kontroly

myto

Obecná architektura mýtného systému

Systém elektronického mýtného se skládá z několika částí, které provádějí zaúčtování mýtných transakcí a identifikaci vozidel, u kterých se mýtné nenaúčtovalo. Mýtné stanice jsou vybaveny anténami, umožňujícími komunikaci mezi mýtnou stanicí a palubní jednotkou, jsou postaveny na zpoplatněné silniční síti. Mýtné je automaticky naúčtováno (a odečteno z kreditu předplacené (pre-pay) OBU), o čemž řidiče informuje pípnutí jednotky OBU při průjezdu pod mýtnou stanicí. Kontrolní stanice jsou vybaveny zařízením, které automaticky několika cestami kontroluje, zda je vozidlo vybaveno palubní jednotkou OBU, zda jednotka přísluší danému vozidlu, zda je správně nastavena a – v případě předplacené (pre-pay) OBU – je dostatečně nabita. Pokud je zaznamenána nesrovnalost, zjištěné informace včetně fotografie vozidla jsou odeslány do kontrolního centra systému elektronického mýtného. Personál centra ověří záznam nesrovnalosti a potvrzené přestupky ihned zasílá mobilním kontrolám, které vozidlo zastaví a zjednají nápravu. Přenosná kontrolní zařízení kontrolní zařízení doplňují síť pevných kontrolních stanic a jsou periodicky přesouvána na potřebné úseky zpoplatněných komunikací.

 

Mobilní kontroly doplňují síť pevných a přenosných kontrolních zařízení. Provádějí je příslušníci Celní správy ČR ve vozidlech vybavených jak kontrolním zařízením, tak terminálem, který třídí a zobrazuje aktuální i historické přestupky potvrzené kontrolním centrem systému elektronického mýtného.

 

Jsme velmi rádi, že jsme dodavatelem vozidel mobilní kontroly, kdy plánované výměny vozového parku jsou jednou z hlídaných a prioritních zakázek.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.