Aktualita leden 2020 – skříně pro MSK

Furgon nebo skříňová nástavba? Každé provedení má svoje – u furgona zákazníci oceňují kompaktnost vozidla (přestavbáři jsou nuceni přizpůsobovat tvary), u hranaté nástavby je výhodou jednodušší zástavba vybavení a přístrojů, nehodí se však do každého terénu.

 

Požadavkem ZZS Moravskoslezského kraje byla výroba dvou speciálních vozidel. Obě  budou sloužit   pro nezbytné  ošetření a transport  pacientů s nadstandardní hmotností nebo rozměry (tzv. „bariatrický pacient“) a dále pro přepravu pacientů v podmínkách neodkladné péče mezi zdravotnickými zařízeními, vyžadujícími vysoce specializovanou péči pomocí speciálních přístrojů a zařízení, jedno vozidlo slouží pro ošetření a transport s podezřením na onemocnění vysoce nebezpečnou nákazou, konstrukce přepážky zajišťuje bezpečné a hermetické oddělení ambulance od  kabiny řidiče.

 

Mimo standardní zdravotnickou techniku bylo 1 vozidlo vybaveno nosítky – STRYKER POWER-PRO XT s elektricky napájeným hydraulickým zvedacím pohonem, kotvícím a nakládacím systémem nosítek STRYKER POWER – LOAD a stolem nosítek HOVERBOARD – POWER BASE. Druhé vozidlo pro pacienty s vysoce nebezpečnou nákazou mají odpružený, polohovatelný stůl nosítek s nerezovým pojezdem, elektricky ovládaný, se zádržným systémem pro transportní polohu podvozku nosítek; na stole kotevní systém podvozku nosítek s možností mechanického bočního posuvu – STEM – EDEN04 – X. Na podvozek zadavatel požaduje  uchytit nosítka Medirol s BIOBOXEM.

 

Naši pracovníci pod vedením technického ředitele Ing. Petra Vlasáka odvedli skvělou práci, nástavby byly pozitivně hodnoceny nejen z praktického, ale i estetického hlediska.

 

Fosan, Ivančice, 15.01.2020

Kratochvíl Petr


KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.