Leden 2018 SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ VOZIDEL ZZS JmK

Fosan, Ivančice, 27.01.2018

Začal nový rok, nové zakázky a nové výzvy. I z toho důvodu je potřeba úspěšně dokončit všechny obchodní případy, i když třeba jen slavnostním předáním. Již jsme vás informovali o fyzickém převzetí 10 vozidel Zdravotnické záchrannou službou Jihomoravského kraje v naší společnosti, nyní přinášíme alespoň zkrácenou obrazovou reportáž ze slavnostního předání vozidel na záchranné službě v Brně Bohunicích.

 

Po přivítání tiskovou mluvčí ZZS Jmk Hedvikou Kropáčkovou poděkoval záchranářům hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, k řečníkům se pak přidali ředitel záchranné služby Ing. Milan Klusák, MBA, hlavní sestra Martin Dobrovolný, majitel společnosti  Fosan s.r.o. Jan Ryška a zástupce dodavatele vozů Mercedes Benz. Všichni ocenili, že pro nelehkou práci záchranářů se podařilo sehnat finance a záchranáři tak mohou svou náročnou práci vykonávat s novou technikou daleko lépe. Snad za všechny to nejlépe vystihl pan ředitel záchranné služby:

 

Zdravotnická záchranná služba je o lidech. Na prvním místě o pacientech, kterým je naše zdravotní péče určena. Ale také o zdravotnících, jejich zkušenostech, teoretických znalostech a praktických dovednostech, podmínkách, ve kterých působí. Lékaři a zdravotničtí pracovníci se neobejdou bez špičkového vybavení, které je k výkonu práce při poskytování přednemocniční neodkladné péče podmínkou. Mít kvalitní, nově a špičkově vybavená sanitní vozidla je pak jednou z podmínek úspěšnosti zásahu. Jde přitom o techniku velmi drahou, na kterou ZZS JmK, p. o. bez pomoci zřizovatele nedosáhne. Za to, že se daří vozový park pravidelně obnovovat, vedení kraje děkuji,“ uvedl ve své řeči ředitel Milan Klusák.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.