Aktualita duben 2020 – Opatření proti nákaze Covid -19

Dovolte mi, abych vás seznámil s opatřeními naší společnosti pro zabezpečení ochrany před nákazou koronavirem:

 

 

Již s příchodem prvních zpráv o šíření nákazy a možnostech ochrany zaměstnanců jsme svolali na dílně naše pracovníky a informovali je o tom, jakým způsobem chceme řešit opatření proti šíření nákazy. O dodržování těchto pravidel jsme tak požádali nejen naše pracovníky, ale i dodavatele a zákazníky, kteří navštěvují naše provozy. Naše velmi šikovná vedoucí skladu paní Otrubová s rodinou promptně našila roušky pro naše pracovníky, další jsme doplnili od našich spolupracujících firem, zakoupili jsme i respirátory a roušky z externích zdrojů.

 

Vzhledem k tomu, že provádíme i opravy sanitních vozidel, která jsou nasazena do aktivní služby, požádali jsme o garanci naše zákazníky, že naši pracovníci nebudou vystaveni možnosti nákazy, respektive že se společnými silami pokusíme tomuto zabránit.  Pro tyto účely jsme zakoupili 2 zařízení, která mohou ionizovat a dezinfikovat případné vozidlo, kde bychom neměli 100% záruku, že neprošlo dezinfekcí a/nebo muselo přijet na opravu z aktivní služby.

 

Pan náměstek ZZS Jmk Ing. Chvalina nám osobně zaručil, že u všech záchranek jsou nyní daleko přísnější pravidla a dezinfekce vozidel se provádí relativně průběžně, tedy neměl by nastat výše popisovaný případ příjezdu vozidla do Fosanu na opravu těsně po výjezdu k pacientům.

 

Nařídili jsme tedy povinné nošení ochranných roušek, speciální způsob výdeje jídla, pravidla pro individuální práci ve vozidlech, nastavili jsme pravidla i pro návštěvy zákazníků, dodavatelů, na dobu neurčitou jsme pozastavili výjezdy a služební cesty.

 

Věřím, že i tato opatření pomohou k tomu, že omezení pro práci i pohyb našich zaměstnanců brzo pomine. Připojujeme se k velkému respektu ke všem pracovníkům  první linii, kteří riskují svoje zdraví a životy pro nás ostatní. Děkujeme.

 

 

Fosan, Ivančice, 06.04.2020

Kratochvíl Petr

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.