Aktualita červen2019 – Elektrický STEM SHERPA naviják

V našem firemním slovníku se začalo nově objevovat slovo „šerpa“. Nejedná se o etnikum vysokohosrkých nosičů v himálajských oblastech Nepálu, ani o ozdobný pruh látky, jde o elektrický naviják nosítek, který nabízí italská společnost STEM.

Při technických konzultacích pro řešení, jak bezpečně dostat v terénu do sanitního vozidla nosítka s bariatrickým pacientem nebo i inkubátor pro novorozence, navíc osazený dalšími doplňkovými přístroji, jsme zástupcům ZZS Jmk navrhli právě inzerovanou novinku STEM – Sherpa systém.

 

 

 

Jedná se o unikátní elektrický naviják, kdy na nosítku je připevněn držák spony bezpečnostního pásu, který se při vykládání nosítka odvíjí a po přinutí nosítek napomáhá nosítkům, která mohou být zatížena až do 300 kg k bezpečnému naložení do sanitního vozidla.

Zmíněné řešení je jedno z několika možných, nás toto řešení oslovilo i z důvodu, že společnost STEM ústy prodejce pana Vilardiho nabídla na dodaná nosítka Medirol vše připravit a otestovat. Díky společnosti Medirol, která změnila výrobní program, požadovaná nosítka přednostně vyrobila a pro testování zaslala obratem do Itálie se podařilo v rekordně krátké době připravit společnou prezentaci.

 

Nešlo jen o společenskou ukázku, zástupci Záchranných systémů ZZS Jmk v čele s paní ředitelkou MUDr. Hanou Albrechtovou, za ZZS MSK Ing. Novák z územního odboru Bruntál a zástupci ZZS LK pánové Smetana a Janda(Brno, Ostrava i Liberec) a další pozvaní hosté ocenili fundovanou prezentaci pana Vilardiho ze Stemu a i díky četným praktickým dotazům servisního technika pana Vávry a dalších jsme získali spoustu cenných informací pro případné další nasazení. Z prezentace také vzešla potřeba zaškolení budoucích posádek, které proběhne hned příští týden na ZZS Jmk, na jejichž vozidle je systém namontován.

 

 

Fosan, Ivančice, 12.06.2019

Kratochvíl Petr

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.