Aktualita červen2019 – Elektrická nosítka MEDIROL

 

Vývoj i u našich dodavatelů pokračuje mílovými kroky a tak jsme se zájmem před několika měsíci přijali zprávu, že se společnost Medirol rozhodla vyrobit vlastní elektricky ovládaná nosítka. Velmi zajímavá byla již prezentace prototypů, kde nás ředitel společnost Ing. David Ryska spolu s hlavním produktovým konstruktérem Martinem Mahdalem seznámili s prvotním záměrem a již na fukčním vzorku bylo patrné, že se bude jednat o zdařilý produkt s charakteristickými znaky nosítek MEDIROL.

 

Na Fuldě prezentovaná nosítka sklidila velký zájem u potenciálních zákazníků a tak se nelze divit, že i české záchranné systémy byly zvědavé na první prezentace. Dobrá příležitost se naskytla u společné prezentace elektrického navijáku na nosítkách Medirol a tak pozvaní hosté ze Zdravotního záchranného systému Jihomoravského kraje v čele s paní ředitelkou MUDr. Hanou Albrechtovou, panem náměstkem pro zdravotní péči MUDr. Janem Čiernikem, vrchní sestrou panem Mikulášem Bačou a zástupci odboru dopravy dopravy pány Urbánkem a Labským. Záchranná služba Libereckého kraje byla zastoupena vedoucím dopravy panem Smetanou a pracovníkem dopravy panem Jančou a Záchranná služba Moravskoslezského zase panem ing. Novákem, vedoucím územního odboru Bruntál.

 

 

Těšíme se i za naše zákazníky, že po zkušebním provoze budeme do českých sanitek montovat i česká elektrická nosítka a věříme, že Medirol nastaví na mezinárodním trhu laťku i pro ostatní výrobce.

 

 

 

Fosan, Ivančice, 12.06.2019

Kratochvíl Petr

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.