Aktualita červen 2018 RV ŠKODA Kodiaq

Fosan, Ivančice, 10.06.2017

 

Novým projektem pro naši společnost je přestavba vozidla Škoda Kodiaq Rendez-vous pro ZZS Libereckého kraje, kde podle specifikace je toto vozidlo vybaveno systémem sledování polohy vozidla, GPS USB modulem pro zajištění zaručeného příjmu GPS signálu ve vozidlovém tabletu s dokovací stanicí, přední a zadní záznamovou kamerou se záložním vedením k zadní kameře, nezávislým přídavný teplovzdušným topením na 230V a termostatem v úložném prostoru vozidla a další výbavou podle schválené technické specifikace. Technickým oříškem, který vyřešili naši konstruktéři nejen z pohledu schvalovacích orgánů DEKRA, ale hlavně ergonomicky a z pohledu kvalitního dílenského zpracování, bylo rozmístění požadovaného vybavení do zadního a úložného prostoru vozidla.

 

V zadní části úložného prostoru vozidla jsou vytvořena  tři patra, kdy 1. patro je  osazeno záložní baterií, elektronikou potřebnou pro dobíjení batérií ze sítě, termoboxem, nezávislým topením na 230V, telekomunikační, výpočetní a sledovací technikou. Na výsuvném platu jsou umístěny držáky na zdravotnické přístroje, pod tímto výsuvným platem je nainstalována výsuvná deska, sloužící jako  stolek pro nouzové rozbalování batohu nebo kufrů se záchranářským materiálem. V této části vozidla je dále nainstalován monitor – defibrilátor Lifepack 15 – Corpuls, plicní ventilátor s tlakovou lahví na stlačený kyslík o objemu 2 litry, bateriová elektrická odsávačka, injekční dávkovač, držák na upevnění náhradní láhve O2 o objemu 2 litry s redukčním ventilem a dávkovačem kyslíku a chladící box.

 

V polici nad výsuvným platem s přístroji, která je přístupná po otevření dveří zavazadlového prostorujsou uloženy batohy se zdravotnickým vybavením – záchranářský batoh, převazový batoh a batoh urgentních stavů, Kendrick vesta, sada vakuových dlah a sada krčních límců. Po stranách police je umístěn drobný zdravotnický materiál se zádržnými, elastickými síťkami.

 

Posuďte sami, jak se vám uspořádání vozidla a vozidlo samé líbí.

Napsal Kratochvíl, publikoval Skokan

 

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.