Aktualita březen 2019 – Slavnostní předávání vozidel ZZS JmK

Jak bylo patrné z předchozí aktuality, den 15.03.2019 pro nás vyvrcholil ukončením další zakázky – slavnostním předáním 8 nových vozidel pro jihomoravské záchranáře.

 

Ze zdrojů www.zzsjmk.cz přetiskujeme následující důležité informace:

Osm nových sanitních vozů dnes oficiálně převzala ZZS JmK od svého zřizovatele. Sanity jsou postaveny na podvozcích vozidla Mercedes Benz Sprinter 419 se zabudovanou kompletní zdravotnickou zástavbou a všemi výstražnými systémy, v souladu s příslušnou legislativou ČR. „Jedná se o sprintery nové generace, jde o nejsilnější výkonovou variantu, což je 140 kW (190 koní). Vozidla jsou vybavena automatickou převodovkou 7G – Tronic Plus a možností volby rychlostních stupňů za použití tzv. pádel pod volantem.

 

Toto považujeme za jeden z důležitých prvků zvyšujících bezpečnost při řízení vozidla,“ vysvětluje MUDr. Hana Albrechtová, ředitelka jihomoravské záchranky. A dodává: „Díky komplexní připravenosti vozidel stačí doplnit zdravotnické přístroje a spotřební materiál a sanitka může být použita k okamžitému výjezdu, a tedy k poskytnutí přednemocniční neodkladné péče. Je třeba říct, že se cíleně podílíme na vývoji vozidel a jejich zástavby, můžeme tak kontinuálně vylepšovat vybavení našich sanitek. To vše ve prospěch pacienta a jde nám samozřejmě také o to, abychom zlepšili podmínky pro výkon náročné práce našich zaměstnanců.“

 

 

Ve vozidlech jsou již klasické tlačítkové ovládací systémy v prostoru řidiče nahrazeny digitálními. Kromě toho došlo po technických změnách v konstrukci podvozku i k drobným úpravám v rozmístění ovládacích prvků v řidičském prostoru. „A nesmím zapomenout ani na další novinky, a to je vybavení hlavního světlometu LED technologií a integrace zadní kamery a výstražných světel do zadního spoileru. Tímto opatřením došlo k podstatnému zvýšení ochrany těchto prvků před mechanickým poškozením. Naši řidiči jsou proškolováni v obsluze nových sanitek, aby byli se všemi změnami důkladně seznámeni ještě před zahájením ostrého provozu.

Fosan, Ivančice, 19.03.2019

Kratochvíl Petr

 

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.