Aktualita březen 2019 – Slavnostní předávání vozidel ZZS JmK

Jak bylo patrné z předchozí aktuality, den 15.03.2019 pro nás vyvrcholil ukončením další zakázky – slavnostním předáním 8 nových vozidel pro jihomoravské záchranáře.

 

Ze zdrojů www.zzsjmk.cz přetiskujeme následující důležité informace:

Osm nových sanitních vozů dnes oficiálně převzala ZZS JmK od svého zřizovatele. Sanity jsou postaveny na podvozcích vozidla Mercedes Benz Sprinter 419 se zabudovanou kompletní zdravotnickou zástavbou a všemi výstražnými systémy, v souladu s příslušnou legislativou ČR. „Jedná se o sprintery nové generace, jde o nejsilnější výkonovou variantu, což je 140 kW (190 koní). Vozidla jsou vybavena automatickou převodovkou 7G – Tronic Plus a možností volby rychlostních stupňů za použití tzv. pádel pod volantem.

 

Toto považujeme za jeden z důležitých prvků zvyšujících bezpečnost při řízení vozidla,“ vysvětluje MUDr. Hana Albrechtová, ředitelka jihomoravské záchranky. A dodává: „Díky komplexní připravenosti vozidel stačí doplnit zdravotnické přístroje a spotřební materiál a sanitka může být použita k okamžitému výjezdu, a tedy k poskytnutí přednemocniční neodkladné péče. Je třeba říct, že se cíleně podílíme na vývoji vozidel a jejich zástavby, můžeme tak kontinuálně vylepšovat vybavení našich sanitek. To vše ve prospěch pacienta a jde nám samozřejmě také o to, abychom zlepšili podmínky pro výkon náročné práce našich zaměstnanců.“

 

 

Ve vozidlech jsou již klasické tlačítkové ovládací systémy v prostoru řidiče nahrazeny digitálními. Kromě toho došlo po technických změnách v konstrukci podvozku i k drobným úpravám v rozmístění ovládacích prvků v řidičském prostoru. „A nesmím zapomenout ani na další novinky, a to je vybavení hlavního světlometu LED technologií a integrace zadní kamery a výstražných světel do zadního spoileru. Tímto opatřením došlo k podstatnému zvýšení ochrany těchto prvků před mechanickým poškozením. Naši řidiči jsou proškolováni v obsluze nových sanitek, aby byli se všemi změnami důkladně seznámeni ještě před zahájením ostrého provozu.

Fosan, Ivančice, 19.03.2019

Kratochvíl Petr

 

Czech Republic Slovakia United Kingdom Germany Italy Russian Federation Poland France

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon

00420 546 452 912

JAN RYŠKA - jednatel

00420 608 628 034

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

00420 774 608 819

Email

fosan@fosan.cz

JAN RYŠKA - jednatel

ryska@fosan.cz

Ing. MIROSLAV ČERNÝ - obchod

cerny@fosan.cz

Ing. Petr Vlasák - ředitel výroby Email

vlasak@fosan.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA:

Fosan s.r.o.
Řeznovice 86
664 91 Ivančice
IČO: 64509214

ADRESA PROVOZOVNY:

Fosan s.r.o.
Tovární 3/1
Ivančice – Alexovice
664 91 Ivančice

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.